0048767225880 / 0048793001081 info@eagletrans.eu

KONTAKT

POLSKA 0048767225880 / 0048793001081

ANGLIA 00442081233800

info@eagletrans.eu

ZAMÓW KURIERA

Wysyłając zgłoszenie oświadczasz, iż zapoznałeś się z regulaminem świadczenia usług firmy EagleTrans i go akceptujesz!


  Imię i nazwisko (wymagane)


  Adres email (wymagane)


  Temat

  Opisz zawartość przesyłki

  DANE NADAWCY

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Ulica i nr domu (wymagane)

  Kod pocztowy (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagane)

  E-mail

  Data odbioru

  DANE ODBIORCY

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Ulica i nr domu (wymagane)

  Kod pocztowy (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagane)

  E-mail

  Nawigacja

  Przesyłki kurierskie Polska-Londyn, Londyn-Polska

  Niemała liczba naszych rodaków zdecydowała się wyjechać z Polski i osiedlić w Londynie. Dzięki wielu współczesnym formom komunikacji możemy pozostawać z nimi stale w kontakcie, jednak przesyłanie paczek z Polski do Londynu wciąż odbywa się w tradycyjny sposób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, sprawnie i terminowo przekazujemy paczki na linii Warszawa-Londyn, realizując zarówno standardowe zlecenia, jak i przesyłki ciężkie czy o nietypowych gabarytach.

  Jeśli nadawany przez Państwa przedmiot ma niestandardowe cechy, wówczas mogą Państwo skorzystać z usługi dostosowanej indywidualnie, skrojonej na miarę konkretnych potrzeb. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak również do firm i instytucji, które chcą w szybki i tani sposób przesyłać paczki z Polski do Londynu. Nasze usługi można zamówić poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie Eagletrans.eu, nadając przesyłkę bez wychodzenia z domu.

  By wysłać paczkę, wystarczy podać dane nadawcy oraz odbiorcy wraz ze wskazaniem dokładnego adresu, pod który ma zostać dostarczona przesyłka przez naszego kuriera. Proszę pamiętać o sprawdzeniu poprawności wpisywanych danych,  w przeciwnym wypadku, zgłoszenie może zostać anulowane. Wieloletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowani kierowcy oraz doskonała znajomość trasy Warszawa-Londyn sprawiają, że wszystkie przekazywane nam paczki w sprawny, bezpieczny oraz terminowy sposób docierają do rąk adresatów.

  W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

  Z NASZYCH USŁUG SKORZYSTALI:

  © Copyright by EagleTrans.eu 2020. All rights reserved. Wykonanie: Agencja Reklamowa PROleader