0048767225880 / 0048793001081 info@eagletrans.eu

Przeprowadzki do Londynu

Organizacja przeprowadzki do Londynu krok po kroku

Przeprowadzki do Londynu - mężczyzna niesie karton

Przeprowadzka, zwłaszcza zagraniczna, przez wiele osób jest kojarzona przede wszystkim z bałaganem, zmęczeniem oraz ze stresem. Tymczasem przenosiny wcale nie muszą oznaczać nerwowej atmosfery i zamieszania. Podpowiadamy, jak krok po kroku zorganizować przeprowadzkę do Londynu, aby odbyła się w sposób sprawny i możliwie jak najmniej uciążliwy.

W co się spakować podczas przeprowadzki

Chcąc odpowiednio przygotować się do przeprowadzki do Londynu, należy zadbać o wybór różnych rodzajów materiałów do pakowania. Najbardziej popularne to kartony, worki foliowe oraz taśmy, które możemy przygotować sami bądź skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy transportowej. Obecnie wiele tego typu firm posiada artykuły do pakowania w swojej ofercie.

To, co się da, najlepiej zapakować w kartony, gdyż w dużej mierze ułatwi to nie tylko porządkowanie rzeczy, ale także samo ich przewiezienie. Sprzęt elektroniczny oraz rzeczy ze szkła należy dodatkowo zabezpieczyć folią bąbelkową lub specjalnym papierem przeznaczonym do pakowania. Zabezpieczeniu powinny zostać poddane wszystkie przedmioty delikatne (np. porcelanowe), a także te, które posiadają ostro zakończone krawędzie.

Jeśli w trakcie przeprowadzki do Londynu zamierzamy przetransportować antyki, należy o tym fakcie uprzedzić wcześniej wybraną firmę przewozową. Specjaliści w tej dziedzinie przygotują dokładny spis drogocennych rzeczy i będą odpowiedzialni za ich bezpieczny transport we wskazane przez nas miejsce.

Jak znaleźć rzetelną firmę transportową?

Obecnie na rynku działa wiele firm transportowych pomagających w przeprowadzkach do Londynu czy do wielu innych europejskich miast. Można ich szukać za pośrednictwem sieci, gazet, można również popytać wśród znajomych. Chcąc nawiązać współpracę z profesjonalistami, warto wcześniej przejrzeć opinie na temat danego przedsiębiorstwa. Sprawdźmy też, czy firma posiada licencję na prowadzenie swojej działalności i czy ma wszystkie niezbędne ubezpieczenia.

Szczególną uwagę zwróćmy też na podpisanie umowy z wynajętą firmą od przeprowadzek. Powinien zostać w niej opisany szczegółowo zakres świadczonych usług.

Poza transportem, rzetelna firma organizująca przeprowadzki do Londynu może nam zaoferować także takie usługi, jak:

  • demontaż/montaż mebli,

  • pakowanie i zabezpieczanie rzeczy,

  • załadunek/rozładunek mienia.

Ile wynosi koszt przeprowadzki do Londynu?

Firmy przewozowe zazwyczaj stosują stawkę godzinową w przypadku przeprowadzek na terenie danego miasta, obejmującą głównie wynajęcie samochodu oraz pomoc kierowcy lub kilku pracowników. Niektóre firmy uzależniają swoje stawki m.in. od tego, czy w budynku jest winda czy nie.

W rzeczywistości, na finalny koszt przeprowadzki do Londynu będzie składać się wiele czynników:

  • czy będzie potrzebna pomoc w załadunku/rozładunku,

  • liczba osób potrzebnych do załadunku/rozładunku,

  • liczba kilometrów w jedną stronę,

  • czy przenosiny odbędą się w dzień roboczy, niedzielę lub święto,

  • czy firma ma nam udostępnić materiały do pakowania czy nie.

Alternatywą na obniżenie kosztów przeprowadzki może być zlecenie jej firmie, która i tak jedzie daną trasą i dzięki temu może zaoferować nam nieco bardziej korzystną ofertę.

przeprowadzki do londynu
wózek służący do przeprowadzek z załadowanym kartonem

© Copyright by EagleTrans.eu 2020. All rights reserved. Wykonanie: Agencja Reklamowa PROleader