0048767225880 / 0048793001081 info@eagletrans.eu

KONTAKT

POLSKA 0048767225880 / 0048793001081

ANGLIA 00442081233800

info@eagletrans.eu

ZAMÓW KURIERA

Wysyłając zgłoszenie oświadczasz, iż zapoznałeś się z regulaminem świadczenia usług firmy EagleTrans i go akceptujesz!


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Uwagi

DANE NADAWCY

Imię i nazwisko (wymagane)

Ulica i nr domu (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

E-mail

Data odbioru

DANE ODBIORCY

Imię i nazwisko (wymagane)

Ulica i nr domu (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

E-mail

Nawigacja

Przesyłki kurierskie Polska-Londyn, Londyn-Polska

Niemała liczba naszych rodaków zdecydowała się wyjechać z Polski i osiedlić w Londynie. Dzięki wielu współczesnym formom komunikacji możemy pozostawać z nimi stale w kontakcie, jednak przesyłanie paczek z Polski do Londynu wciąż odbywa się w tradycyjny sposób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, sprawnie i terminowo przekazujemy paczki na linii Warszawa-Londyn, realizując zarówno standardowe zlecenia, jak i przesyłki ciężkie czy o nietypowych gabarytach.

Jeśli nadawany przez Państwa przedmiot ma niestandardowe cechy, wówczas mogą Państwo skorzystać z usługi dostosowanej indywidualnie, skrojonej na miarę konkretnych potrzeb. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak również do firm i instytucji, które chcą w szybki i tani sposób przesyłać paczki z Polski do Londynu. Nasze usługi można zamówić poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie Eagletrans.eu, nadając przesyłkę bez wychodzenia z domu.

By wysłać paczkę, wystarczy podać dane nadawcy oraz odbiorcy wraz ze wskazaniem dokładnego adresu, pod który ma zostać dostarczona przesyłka przez naszego kuriera. Proszę pamiętać o sprawdzeniu poprawności wpisywanych danych,  w przeciwnym wypadku, zgłoszenie może zostać anulowane. Wieloletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowani kierowcy oraz doskonała znajomość trasy Warszawa-Londyn sprawiają, że wszystkie przekazywane nam paczki w sprawny, bezpieczny oraz terminowy sposób docierają do rąk adresatów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Z NASZYCH USŁUG SKORZYSTALI:

© Copyright by EagleTrans.eu 2020. All rights reserved. Wykonanie: Agencja Reklamowa PROleader